Żwirek silikonowy
naturalny

Skład: 100% silikon

Żwirek dla kota WowPaw jest wytwarzany z naturalnych materiałów, nie zwiera szkodliwych substancji. Spełnia wszystkie standardy higieny zwierzęcej, z dbałością o ochronę środowiska i można go łatwo usuwać razem z domowymi odpadami.

Żwirek silikonowy, co to jest?

wowpaw-kreska

Żwirek silikonowy to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o wygodzie i zdrowiu Twojego kota. Wyprodukowany w 100 % z silikonu, żwirek oferuje doskonałe właściwości absorpcyjne, kontrolując zapachy i utrzymując kuwetę w czystości. Jego delikatna struktura zapewnia wygodę dla Ciebie i komfort dla małych łapek. Ułatwia utrzymanie higieny w domu.

Wybierając żwirek wowpaw zyskujesz...

wowpaw-kreska

Jak stosować żwirek silikonowy?

wowpaw-kreska

1. Czystą kuwetę ustaw w odpowiednim miejscu i napełnij równomiernie żwirkiem na wysokość około 5 – 7 cm. 
2. Codziennie usuwaj zanieczyszczenia z kuwety.
3. Raz na jakiś czas wymieszaj żwirek i wyrównaj aby zachować jego właściwości absorbcyjne
4. W razie potrzeb wymień całą zawartość kuwety na nową, pamiętając o jej dokładnym wyczyszczeniu.
5. Żwirek spełnia wszystkie standardy higieny zwierzęcej, z dbałością o ochronę środowiska i można go łatwo usuwać razem z domowymi odpadami.
Nie wyrzucaj go jednak do kanalizacji ani toalety.

Doskonałe rozwiązanie dla każdego właściciela kota, który ceni sobie higienę i wygodę swojego pupila. Oferujemy nie tylko skuteczną kontrolę zapachów, ale także łatwość utrzymania czystości w kuwecie. Stosowanie żwirku silikonowego jest stosunkowo proste, a jego elastyczność i właściwości sprawiają, że pielęgnacja kuwety jest wygodna zarówno dla właściciela kota, jak i samego zwierzaka.

Jaki żwirek wybrać?

wowpaw-kreska

Odkąd koty zaczęły towarzyszyć ludziom, stworzenie dla nich odpowiednich warunków życia stało się priorytetem dla wielu właścicieli. Jednym z kluczowych elementów, który wpływa na komfort kota, jest wybór odpowiedniego żwirku. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się różnym rodzajom żwirków dostępnych na rynku i podpowiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając ten idealny dla naszego futrzanego przyjaciela.

Uwaga! Osoby z obniżoną odpornością, kobiety w ciąży, a także dzieci powinny unikać czyszczenia kuwety jak i używania żwirku, ze względu na możliwość występowania bakterii.