Żwirek bentonitowy
bezzapachowy

Skład: 100% naturalne minerały ilaste (glinka bentonitowa).

Żwirek dla kota WowPaw jest wytwarzany z naturalnych materiałów, nie zwiera szkodliwych substancji. Spełnia wszystkie standardy higieny zwierzęcej, z dbałością o ochronę środowiska i można go łatwo usuwać razem z domowymi odpadami.

Żwirek bentonitowy, co to jest?

wowpaw-kreska

Żwirek bentonitowy to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o wygodzie i zdrowiu Twojego kota. Wyprodukowany z naturalnego minerału bentonitu, żwirek oferuje doskonałe właściwości absorpcyjne, kontrolując zapachy i utrzymując kuwetę w czystości. Jego delikatna struktura zapewnia wygodę dla Ciebie i komfort dla małych łapek. Ułatwia utrzymanie higieny w domu.

Wybierając żwirek wowpaw zyskujesz...

wowpaw-kreska

Jak stosować żwirek bentonitowy?

wowpaw-kreska

1. Czystą kuwetę ustaw w odpowiednim miejscu i napełnij równomiernie żwirkiem na wysokość około 5 – 7 cm.
2. Aby utrzymać czystość kuwety codziennie usuwaj zanieczyszczenia. Zanieczyszczenia w kuwecie zbrylają się, dzięki czemu można łatwo je usunąć za pomocą łopatki.
3. W razie potrzeby dosyp odpowiednią ilość żwirku aby Twój pupil mógł komfortowo korzystać z kuwety.
4. Co ok 3 tygodnie (lub częściej w razie potrzeb) wymień żwirek na nowy. Pamiętaj o dokładnym wyczyszczeniu kuwety.
5. Żwirek spełnia wszystkie standardy higieny zwierzęcej, z dbałością o ochronę środowiska i można go łatwo usuwać razem z domowymi odpadami.
Nie wyrzucaj go jednak do kanalizacji ani toalety.

Doskonałe rozwiązanie dla każdego właściciela kota, który ceni sobie higienę i wygodę swojego pupila. Oferujemy nie tylko skuteczną kontrolę zapachów, ale także łatwość utrzymania czystości w kuwecie. 

Jaki żwirek wybrać?

wowpaw-kreska

Odkąd koty zaczęły towarzyszyć ludziom, stworzenie dla nich odpowiednich warunków życia stało się priorytetem dla wielu właścicieli. Jednym z kluczowych elementów, który wpływa na komfort kota, jest wybór odpowiedniego żwirku. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się różnym rodzajom żwirków dostępnych na rynku i podpowiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając ten idealny dla naszego futrzanego przyjaciela.

Uwaga! Osoby z obniżoną odpornością, kobiety w ciąży, a także dzieci powinny unikać czyszczenia kuwety jak i używania żwirku, ze względu na możliwość występowania bakterii.