Mokra karma dla psów
z mięsiem drobiowym

Pełnoporcjowa karma dla psów WowPaw, skrywa w sobie mnóstwo wartości odżywczych, doskonały smak i troskę o zdrowie Twojego najlepszego przyjaciela. Wybierz to, co najlepsze dla swojego pupila!

Delikatne kawałki mięsa drobiowego zanurzone w aromatycznym sosie to prawdziwa uczta dla Twojego psa. Nasza receptura została stworzona, aby zadowolić nawet najbardziej wybredne podniebienia, zapewniając jednocześnie pełną gamę witamin A, D, E i innych składników odżywczych niezbędnych do zdrowego rozwoju i aktywnego stylu życia Twojego psa.

Zalety karmy WowPaw z drobiem:

wowpaw-kreska

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38%
(w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry.

Zalecaną porcję należy dostosować do indywidualnych potrzeb psa w zależności od jego rasy, wieku, kondycji organizmu, poziomu aktywności, uwzględniając także porę roku. Podawać 1-2 posiłki dziennie. Podawać najlepiej o temperaturze pokojowej.

Nie pozostawiaj niczego przypadkowi – wybierz karmę WowPaw, jeśli zależy Ci na zdrowej, zrównoważonej diecie Twojego pupila, bogatej w wartości odżywcze. Daj swojemu psu to, czego naprawdę potrzebuje – miłość, dbałość o zdrowie i doskonały smak, który sprawi, że zawsze będzie szczęśliwy i pełen energii. Z WowPaw masz pewność, że dostarczasz swojemu psu to, co najlepsze.